Anasayfa » Keşfet

Keşfet

Herkes kısa videolara bayılıyor. Artık hangi platforma gidersek gidelim kısa ve hızlı tüketilen içerikleri görüyoruz. Ekip olarak biz de bu tarz içiriklere hayli çok zaman harcıyoruz. Peki neden Tasarım Fikir’de bir keşfet alanı olmasın? Tasarımcıların TikTok’u olma gibi arzumuz elbette yok. Ancak Youtube Shorts, Instagram Reels benzeri bir kısa video yayını fikri kulağa hoş geliyor.


Bu tür içerikleri şimdilik yalnızca test ediyoruz. Gelen geri bildirimleri önemsiyoruz. Tasarım videoları, kısa eğitimler, ipuçları gibi içerikleri Tasarım Fikir Keşfet sayfasında bulabileceksiniz. Şimdilik İngilizce ve Türkçe yayınlar ile başlıyoruz.

Kısa Tasarım Videoları

Evet, artık bizimde kendi keşfetimiz var. 🙂 Sizi eğlenceli ve öğretici videolarla baş başa bırakalım.

ENG

Everyone loves short videos. Now, no matter which platform we go to, we see short and fast-consuming content. As a team, we spend a lot of time on such content. So why not an explore area in Tasarim Fikir? Of course, we have no desire to be the TikTok of designers. But the idea of a short video post similar to Youtube Shorts, Instagram Reels sounds good.

We’re only testing this type of content for now. We care about the feedback received. You can find content such as design videos, short tutorials and tips on the Design Idea Discover page. For now, we are starting with publications in English and Turkish.

Bu tür içerikleri beğendiyseniz lütfen bizimle görüşlerinizi paylaşın. Sitemizde tasarımcılar için ücretsiz kaynaklar, eğitim içerikleri ve teorik bilgiler bulunuyor. Keşfet alanında ise daha kolay anlaşılır kısa videolar ve ipuçları yer alıyor. Ancak bu tür pratik bilgi ve eğlence unsurlarını daha doğru kullanabilmemiz için bize yol göster. Fikirlerine değer veriyoruz. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek destek olabilirsin.

If you like this type of content, please share your feedback with us. Our site has free resources, educational content and theoretical information for designers. In the Discover area, there are short videos and tips that are easier to understand. Guide us so that we can better use such practical information and entertainment elements. We value your ideas. You can also support us by following our social media accounts.

Ana Sayfayı Ziyaret Et