Anasayfa » +Video Destekli

+Video Destekli

Grafik Tasarım alanında ürettiğimiz çeşitli kategorilerdeki içerikleri videolarla destekliyoruz.

Daha kolay anlaşılabilen ve anlatma göster ilkesine dayalı bir eğitim yöntemi olarak video eğitimlerini ücretsiz sunuyoruz. Tasarım Fikir’de bazı içeriklerin yanında +Video Destekli kategorisini görebilirsiniz.

Ayrıca Youtube kanalımızı takip ederek en güncel eğitim videolarına erişim sağlayabilirsiniz.

UI ve UX Nedir?

Mobil Uygulama Tasarımı Nasıl Yapılır?

Merhabalar, bu makalede sizlere bir mobil uygulama tasarımı nasıl yapılır? Arayüz tasarlarken sırasıyla neler yapmalıyız detaylı şekilde aktarmak istiyoruz. Öncelikle bilmemiz gereken bazı kavramlar var. Ayrıca bu makalede anlatılan her şeyi hızlandırılmış bir video ile destekledik. Yaklaşık 4 saatte kaydedilen bu videoyu makale sonunda bulabilirsiniz.… Daha fazlasını oku »Mobil Uygulama Tasarımı Nasıl Yapılır?

Procreate İle Gezegen Nasıl Çizilir

Procreate İle Gezegen Nasıl Çizilir

Merhabalar, yeni bir Procreate çizimi ile karşınızdayız. Procreate İle Gezegen Nasıl Çizilir? En basit yöntem ile bir video hazırladık. Aşama aşama tüm tüm adımları bu makaleye ekliyoruz. Çizim boyunca Procreate’in içerisinde hazır gelen fırçaları kullandık. Yalnızca birkaç çizimde yıldız fırçası kullanıldı o fırça setini de… Daha fazlasını oku »Procreate İle Gezegen Nasıl Çizilir

Photoshop ile Bir Resmi Siyah Beyaz Yapmak

Photoshop ile Bir Resmi Siyah Beyaz Yapmak

Merhabalar, Photoshop ile bir resmi siyah beyaz yapmak için birden fazla var. Bu temel işlem için kullanacağınız fotoğraf ya da görsel veya elde etmek istediğiniz etkiye göre bu yöntemlerden birini seçip devam edin. Photoshop ile beş farklı yöntem kullanarak bir resmi nasıl siyah beyaz yapabiliriz… Daha fazlasını oku »Photoshop ile Bir Resmi Siyah Beyaz Yapmak

Procreate Çizim Dersleri

Procreate İle Geometrik Meyve Çizimi Nasıl Yapılır?

Merhaba, bu içerikte size basit şekilde Procreate İle Geometrik Meyve Çizimi nasıl yapılır anlatıyoruz. Basit geometrik şekiller, minimal bir renk paleti ve bazı ufak süslemeler kullanacağız. Bu içerikte Procreate’de çalışma alanınızı oluşturma, taslak çizimi nasıl yapılır? Bir renk paleti seçimi. Kompozisyon oluşturma ve otantik bir… Daha fazlasını oku »Procreate İle Geometrik Meyve Çizimi Nasıl Yapılır?