Yılbaşı Yeni Yıl Desen Paketi Ücretsiz

Yılbaşı yeni yıl afişleri ve gönderi tasarımlarınız için harika bir arkaplan, desen setini sizlere sunuyoruz. “Pattern” İngilizcede “desen” anlamına gelir. Genellikle tekrarlanan ve düzenli bir şekilde sıralanan şekiller, renkler veya öğelerden oluşan bir düzeni ifade eder. Örneğin, bir kumaş üzerinde tekrarlanan çiçekler veya geometrik şekiller bir desen oluşturabilir. Aynı zamanda tasarım, sanat ve tekstil gibi birçok farklı alanda kullanılan bir terimdir.

Pattern Vektör Seti

Pin

İşletmeniz için ya da kişisel tasarımlarınız için bu kardan adam, kar, çam ağacı, şekerlemeler ve yılbaşı süslemelerini içeren desenleri kullanabilirsiniz. Adobe Illustrator ile kolayca açıp istediğiniz ölçü ve çözünürlükte dosyaları kullanabilirsiniz.

Pin

Yılbaşı Yeni Yıl Desen dosyasını indirdikten sonra bilgisayarınızdaki uygun bir klasöre zip içerisinden çıkarın. 10 Adet farklı dosya göreceksiniz. Uzantısı .ai olan dosyaları Adobe Illustrator ile açabilirsiniz. Çizimlerin vektör kontrollerine ulaşmak için herhangi bir yere bir defa tıklayın. Apparence bölümü altındaki Fill alanına tıklayın. Açılan pencerede desenin küçük önizleme karesi üzerine çift tıklayın ve tüm çizimlere ulaşın.

Ücretsiz Yılbaşı İllüstrasyonlarını İndir

Dosyaları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Ayrıca Vektörler Çizim İçin Önemli Noktalar makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Boyut60 Mb
UyumlulukAdobe Illustrator CC (2023 ile test edildi)
TürPattern, Vektör

Dosyayı İndir (Google Drive)

Yılbaşı Yeni Yıl Desen Paketini kullanarak güzel çalışmalara imza atacağınıza eminiz, sosyal medya hesaplarımızdan bizi etiketleyerek bu çalışmaları bizimle de paylaşabilirsiniz. Sevgiler 😊

Yorum yapın

1